امروز: دوشنبه 30 دی 1398 برابر با 20 ژانویه 2020

حوادث

پنج شنبه, 12 دی 1398

پیام رهبر انقلاب اسلامی در پی شهادت سردار بزرگ و پرافتخار حاج قاسم سلیمانی و همراهان او: انتقام سخت در انتظار جنایتکاران حادثه دیشب خواهد بود.

سه شنبه, 12 آذر 1398

یاسرسپیدروفرزندمسیب از روستای چناربن بخش مرکزی نکا ازپرسنل خدوم نیروی انتظامی، به فیض شهادت نائل شد.

گفتنیست:استواریکم یاسرسپیدرو از نیروهای انتظامی مستقر در استان خوزستان صبح امروز(سه‌شنبه) در درگیری با اشرار درشهرستان شادگان به فیض عظیم شهادت نائل شد.

جمعه, 27 ارديبهشت 1398

دکتر ایوب برزگرنژادپزشک حاذق مازندرانی از چهره های سیاسی شرق مازندران، عزادارشد.

به گزارش مهروان خبر/ باخبرشدیم والده دکتر ایوب برزگرنژاد و حاج محمد برزگرنژاد-"ذاکراهل بیت" امروز براثربیماری دارفانی را وداع گفت.

پنج شنبه, 29 فروردين 1398

دربخشی از پیام احمد حسین زادگان آمده است: زنده یاد حاج سید حسین آملی که با قطع دو پا و نخاع گردن، ۳۵ سال در کسوت عزتمند جانبازی از آرمان های انقلاب اسلامی صیانت کرد و علیرغم تحمل سال ها مرارتِ در بستر؛ چهره پراقتدار سرباز نظام مقدس جمهوری اسلامی را حفظ نمودد؛ از نسل دلیرمردان سلحشوری است که از آرمان های انقلاب و پیروی از ولایت هیچگاه کوتاه نیامد تا سرانجام در سنگر پاسداری از ارزش ها با پایمردی و مقاومت به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

چهارشنبه, 14 فروردين 1398

جمشید مشایخی ساعتی پیش دار فانی را وداع گفت.

به گزارش ایسنا، این بازیگر پیشکسوت که در طول تعطیلات نوروز در بیمارستان عرفان بستری بود، ساعاتی پیش درگذشت

دوشنبه, 12 فروردين 1398

اگرچه مازندران درگیر سیل ویرانگری بود اما سیل مسافر نیز همچنان می‌آید و این استان امروز در آغاز سومین هفته از فعالیت ستاد خدمات سفر، شاهد حضور بیش از 13 میلیون گردشگر و مسافر است.

به گزارش خبرنگار مهروان خبر مستقر در ستاد اجرایی خدمات سفر مازندران، براساس اعلام دبیر این ستاد، مازندران کماکان تا ظهر امروز دوشنبه 12 فروردین ماه بیشترین آمار گردشگران نوروزی را به خود اختصاص داده این در حالی است که استان درگیر سیل، رانش و ریزش و برف و کولاک در دشت و کوهستان بوده است.

صفحه1 از55

آخرین اخبار

آخرین اخبارانتخابات

حالت های رنگی