امروز: پنج شنبه 23 آبان 1398 برابر با 14 نوامبر 2019

حوادث

جمعه, 27 ارديبهشت 1398

دکتر ایوب برزگرنژادپزشک حاذق مازندرانی از چهره های سیاسی شرق مازندران، عزادارشد.

به گزارش مهروان خبر/ باخبرشدیم والده دکتر ایوب برزگرنژاد و حاج محمد برزگرنژاد-"ذاکراهل بیت" امروز براثربیماری دارفانی را وداع گفت.

پنج شنبه, 29 فروردين 1398

دربخشی از پیام احمد حسین زادگان آمده است: زنده یاد حاج سید حسین آملی که با قطع دو پا و نخاع گردن، ۳۵ سال در کسوت عزتمند جانبازی از آرمان های انقلاب اسلامی صیانت کرد و علیرغم تحمل سال ها مرارتِ در بستر؛ چهره پراقتدار سرباز نظام مقدس جمهوری اسلامی را حفظ نمودد؛ از نسل دلیرمردان سلحشوری است که از آرمان های انقلاب و پیروی از ولایت هیچگاه کوتاه نیامد تا سرانجام در سنگر پاسداری از ارزش ها با پایمردی و مقاومت به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

چهارشنبه, 14 فروردين 1398

جمشید مشایخی ساعتی پیش دار فانی را وداع گفت.

به گزارش ایسنا، این بازیگر پیشکسوت که در طول تعطیلات نوروز در بیمارستان عرفان بستری بود، ساعاتی پیش درگذشت

دوشنبه, 12 فروردين 1398

اگرچه مازندران درگیر سیل ویرانگری بود اما سیل مسافر نیز همچنان می‌آید و این استان امروز در آغاز سومین هفته از فعالیت ستاد خدمات سفر، شاهد حضور بیش از 13 میلیون گردشگر و مسافر است.

به گزارش خبرنگار مهروان خبر مستقر در ستاد اجرایی خدمات سفر مازندران، براساس اعلام دبیر این ستاد، مازندران کماکان تا ظهر امروز دوشنبه 12 فروردین ماه بیشترین آمار گردشگران نوروزی را به خود اختصاص داده این در حالی است که استان درگیر سیل، رانش و ریزش و برف و کولاک در دشت و کوهستان بوده است.

سه شنبه, 06 فروردين 1398

دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر مازندران اعلام کرد: خسارت 8.6 میلیارد تومانی سیل به زیرساختهای گردشگری مازندران

دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر و مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران گفت: سیل اخیر در استان، 8.6 میلیارد تومان به بخش گردشگری خسارت وارد کرد.

به گزارش مهروان خبر از ساری، سیف‌الله فرزانه بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران مستقر در ستاد خدمات سفر مازندران با اشاره به همزمانی نوروز و سیل اخیر در استان ضمن تسلیت به درگذشتگان حادثه سیل اظهار کرد: ساختمان‌ها، بناهای تاریخی و برخی از نمایشگاه‌های صنایع دستی و سوغات استان نیز از خسارات سیل در امان نبودند

دوشنبه, 05 فروردين 1398

فرمانده یگان حفاظت میراث اداره‌کل گردشگری مازندران اعلام کرد: دستگیری باند 4 نفره حفاری غیرمجاز در بابلسر

فرمانده یگان حفاظت میراث اداره‌کل گردشگری مازندران گفت: در ابتدای نوروز امسال یک باند حفاری غیرمجاز در بابلسر دستگیر و تحویل مراجع قضایی شد.

به گزارش مهروان خبر از ساری، محمدرضا کردان صبح امروز در جمع خبرنگاران مستقر در ستاد اجرایی خدمات سفر مازندران بیان کرد: در یک هفته گذشته 1500 مورد بازرسی میدانی و عملیاتی از اماکن میراثی ثبتی و غیرثبتی مازندران توسط ماموران یگان حفاظت میراث مازندران انجام شده است

صفحه1 از55

آخرین اخبار

آخرین اخبارانتخابات

حالت های رنگی