امروز: چهارشنبه 08 تیر 1401 برابر با 29 جون 2022

بهره برداری از سه پروژه زیربنایی در بندر امیرآباد با حضورمعاون سازمان بنادر و دریانوردی ایران

  • شنبه, 09 شهریور 1398
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

با حضورمحمد رضا اللهیار-معاون مهندسی و توسعه امور زیربنایی ، استاندارو مدیران استانی و شهرستانی، فاز اول  راه رستمکلا -  بندرامیرآباد ، سیلوی ۲۰ تنی آرد برلیان و جرثقیل موبایل در منطقه ویژه اقتصادى بندر امیر آباد بهشهر ب بهره برداری رسید.

سه پروژه زیربنایی و عمرانی در منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد در شرق مازندران با حضور استاندار مازندران و معاون سازمان بنادر و دریانوردی ایران به بهره برداری رسید.

برای بهره برداری از این پروژه ها که از محل اعتبار دولتی و بخش خصوصی تکمیل شد حدود ۵۴۰ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.

پروژه های افتتاح شده شامل  فاز اول  راه رستمکلا -  بندرامیرآباد ، سیلوی ۲۰ تنی و جرثقیل موبایل می باشد.

فاز اول راه دسترسی به امیرآباد از رسمتکلا به مسافت ۱۲ کیلومتر با اعتبار ۲۰۰ میلیارد ریال به مرحله بهره برداری رسید.

فاز دوم این محور به طول  ۸ کیلومتر با اعتباری افزون بر ۱۰۰ میلیارد ریال در دست ساخت است که تا دهه فجر به بهره برداری  می رسد.

سیلوی ۲۰ هزار تنی غلات هم با روش بی او تی ( قرارداد مشارکتی ) با اعتباری افزون بر ۷۷ میلیارد ریال از سوی بخش خصوصی احداث شد و اکنون با بهره برداری از آن حجم ذخیره سازی غلات در بندرامیراباد  افزون بر ۲۰۰ هزار تن رسید.

جرثقیل موبایل هم با ظرفیت ۶۰ تنی و با اعتبار ۲۷۰ میلیارد ریالی با مشارکت بخش خصوصی به مرحله بهره برداری رسیده است و ظرفیت باربرداری حدود ۶۰ تنی را به طور همزمان دارد.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اقتصادی
بازدید کد خبر: 3659

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین اخبار

حالت های رنگی