امروز: چهارشنبه 07 اسفند 1398 برابر با 26 فوریه 2020

اعلام 128 طرح سرمایه‌گذاری در مازندران توسط دستگاه‌های اجرایی

  • چهارشنبه, 08 اسفند 1397
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

سرپرست دفتر جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری مازندران خبر داد:اعلام 128 طرح سرمایه‌گذاری در مازندران توسط دستگاه‌های اجرایی

سرپرست اداره‌کل دفتر جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری مازندران گفت: تاکنون 128 طرح سرمایه‌گذاری در مازندران توسط دستگاه‌های اجرایی اعلام شده است که سازمان صنعت، معدن و تجارت با ارائه 33 طرح، بیشترین میزان را به خود اختصاص داده است.

سید رحیم بخشی در جلسه ای که با هدف اعلام فرصت‌های سرمایه‌گذاری مازندران در اداره‌ کل امور اقتصادی و دارایی استان برگزار شد، عنوان کرد: تا عصر روز دوشنبه، ۱۲۸ طرح با مشارکت دستگاه‌های اجرایی تهیه شده است و تا چهارشنبه 8 اسفندماه در سامانه دفتر جذب قرار می‌گیرد.

 وی یادآور شد: حسب تاکیدات قبلی؛ روند تهیه سایر فرصت‌ها و ارسال فرصت‌های فوق برای ۲۲ فرمانداری و استفاده حداکثری از ظرفیت فرمانداران، شهرداران، بخشداران، دهیاری‌ها و تشکل‌ها با روحیه مطالبه‌گری از مدیران دستگاه‌های اجرایی و ایجاد رقابت سالم با هدف اطلاع‌ رسانی دقیق‌تر در جلب و جذب سرمایه‌گذاری در تداوم راهبرد تدبیر اقتصادی استاندار مازندران در برنامه کاری جدیقرار دارد .

 سرپرست اداره‌کل دفتر جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری مازندران، خاطر نشان کرد: طرح‌های سرمایه‌گذاری با رعایت سه اصل نیاز، اهلیت متقاضی و مکان‌ یابی و استقرار مورد حمایت جدی قرار دارد.

 وی بیان کرد: تاکنون 33 فرصت سرمایه‌گذاری توسط سازمان صنعت، معدن و تجارت، 34 طرح توسط جهاد کشاورزی، یک طرح از دفتر شهری، دو طرح از اداره‌کل راه و شهرسازی، 13 طرح در حوزه میراث فرهنگی، 13 طرح در حوزه صنایع دستی و گردشگری، 9 طرح از اداره‌ کل ورزش و جوانان، 13 طرح از اداره‌ کل فرودگاه‌ ها، دو طرح از اداره‌ کل شیلات، 13 طرح توسط شرکت آب منطقه‌ای و 8 طرح سرمایه‌گذاری از سوی شرکت توزیع برق مازندران اعلام شده است.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اقتصادی
بازدید کد خبر: 3595

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین اخبار

آخرین اخبارانتخابات

حالت های رنگی