امروز: دوشنبه 31 تیر 1398 برابر با 22 جولای 2019

خجسته در تذکر شفاهی: 60میلیارد دلار اجناس در گمرکات احتکار شده است/ کالا به بازار نمی‌رود

  • چهارشنبه, 03 مرداد 1397
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

خجسته در تذکر شفاهی:   60میلیارد دلار اجناس در گمرکات احتکار شده است/ کالا به بازار نمی‌رود.

رئیس فراکسیون مبارزه با فساد اقتصادی گفت: علاوه بر 44 میلیارد دلار ذکر شده، 60 میلیارد دلار در گمرک ها، کالا، اقلام، اجناس و خوراکی های متنوع مانده یا پس از ترخیص در انبارها احتکار شده اند

.

امیر خجسته رئیس فراکسیون مبارزه با فساد اقتصادی در نشست علنی امروز (چهارشنبه) پارلمان در تذکر شفاهی خود اظهار داشت: 44 میلیارد دلار LC برای واردات کالا باز و ثبت سفارش شده است اما کالاها تمام و کمال وارد کشور نشده اند و تنها درصد  بسیار کمی به گمرک رسیده اند.

وی افزود: در شرایط تحریم که باید به طور منظم واردات داشته باشیم و با یکدیگر هماهنگ باشیم تا بتوان بر تحریم ها غلبه کرد اما متاسفانه دلارها از کشور خارج شده اما کالاها وارد نمی شوند.

خجسته ادامه داد: علاوه بر 44 میلیارد دلار ذکر شده، 60 میلیارد دلار در گمرک ها، کالا، اقلام، اجناس و خوراکی های متنوع مانده یا پس از ترخیص در انبارها احتکار شده اند. در واقع کالا به بازار نمی رود.

رئیس فراکسیون مبارزه با فساد اقتصادی در خاتمه عنوان کرد: از رئیس جمهور می خواهیم در رابطه با کالاهای محدود شده و کالاهایی که احتکار و با چند برابر قیمت به فروش می رسند فکری اساسی کند.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اقتصادی
بازدید کد خبر: 3412

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین اخبار

آخرین اخبارانتخابات

حالت های رنگی