امروز: جمعه 28 دی 1397 برابر با 18 ژانویه 2019

یک هزار و 58 طرح حوزه فناوری در مازندران افتتاح شد

  • جمعه, 15 تیر 1397
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

با حضور وزیر ارتباطات و استاندار مازندران

با حضور وزیر ارتباطات و استاندار مازندران/یک هزار و 58 طرح حوزه فناوری در مازندران افتتاح شد

یک هزار و 58 طرح حوزه زیرساخت های فناوری اطلاعات و مخابراتی در سفر دو روزه وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به مازندران مورد بهره برداری قرار گرفت .

برای تکمیل این طرح های زیرساخت مخابراتی افزون بر حدود چهار هزار میلیارد ریال اعتبار ازسوی دولت و بخش خصوصی هزینه شد.
118
سایت نسل دو ، 301 سایت نسل سوم ، 582 سایت نسل چهارم ، اینترنت تی دی - ال تی یی TD_LTE برای سه شهر ، توسعه ظرفیت شبکه انتقال در هشت شهر ، فاز نخست شبکه اختصاصی مدیریت بحران در حوزه آی سی تی ICT از مهم ترین طرح های مخابراتی هستند که با حضور محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و مهندس اسلامی استاندار مازندران بهره برداری شد.
افتتاح اگریگیتور (تجمیع کننده محتوای دیجیتال) ، توسعه شبکه فیبر نوری در 10 مسیر استان و اجرای پروژه سیماک در دهیاری های 12 شهرستان از دیگر طرح های افتتاحی با حضور وزیر ارتباطات و فناوری در مازندران است.
مازندران از لحاظ زیر ساختی و ارتباطی هم اکنون جزو استان های برتر کشور است چرا که بیش از 11 میلیارد ریال درحوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات در دولت یازدهم در این استان سرمایه گذاری شده است .
رشد کمی و ارتقای کیفی در حوزه ارتباطی و مخابراتی مازندران با توسعه 11 و نیم برابری ظرفیت شبکه انتقال و افزایش چهار و نیم برابری پهنای باند ورودی استان و توسعه بیش از 500 کیلومتر فیبر نوری محقق شده است .

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اقتصادی
بازدید کد خبر: 3403

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین اخبار

آخرین اخبارانتخابات

حالت های رنگی