امروز: چهارشنبه 29 اسفند 1397 برابر با 20 مارس 2019

شهردارنکا از راه اندازی دفتر سرمایه گذاری در شهرستان نکا خبر داد

  • جمعه, 17 فروردين 1397
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

سیدمهدی احمدی گفت: با راه‌اندازی دفتر سرمایه‌گذاری و جذب مشارکت‌های مردمی در شهرداری نکا با جلب اعتماد سرمایه‌گذاران می‌توانیم از هر فرصتی در این زمینه به بهترین شکل ممکن بهره‌مند شویم.

وی خاطر نشان کرد : با توجه به محدود بودن بودجه و منابع مالی شهرداری و با در نظر داشتن توسعه شهر در راستای رضایت شهروندان و تبدیل شهرستان نکا به منطقه توریستی و گردشگری ، جذب سرمایه گذار خصوصی یکی از عمده مواردی است که مد نظر شهرداری است  

احمدی با بیان اینکه باید این واقعیت را بپذیریم که ما مدیران شهری نیز تاکنون در توانمندسازی شهرداری ضعیف بوده‌ایم و نتوانسته‌ایم مدیریت درآمدها را تقویت کنیم، گفت: سرمایه‌گذاری بخش خصوصی ظرفیت مناسبی برای تحقق این امر و ایجاد درآمد پایدار است که اگر بتوانیم از آن استفاده کنیم به توسعه واقعی کیفی دست می‌یابیم.

وی افزود: تاکنون استفاده از ظرفیت سرمایه گذاری فقط در حد یک تعارف بوده و آنچنان که باید و شاید به آن توجه نشده است و هم اینک تلاش کرده‌ایم تا با راه اندازی دفتر سرمایه گذاری و جذب مشارکت‌های مردمی در شهرداری با جلب اعتماد سرمایه گذاران از هر فرصتی در این زمینه به بهترین شکل ممکن بهره‌مند شویم.

شهردار نکا یادآور شد: با افتتاح دفتر سرمایه گذاری مشارکت های مردمی شهرداری، برای نخستین بار فهرست تمامی فرصت های سرمایه گذاری شهرداری به منظور آگاهی سرمایه گذاران ازپتانسیل های سرمایه گذاری شهر، در مطبوعات منتشر خواهد شد.

احمدی ، ایجاد کمیته جذب سرمایه گذار در شهرداری نکا را ضروری دانست و گفت: با توجه به اینکه در زمان حاضر سرمایه گذاری در کشور، ریسک تلقی می شود به رغم فراهم بودن زمینه سرمایه گذاری درشهرداری نکا، تاکنون سرمایه گذار به معنای واقعی وجود نداشته است.

شهردار_نکا در پایان سال 1397 را سال شکوفایی نکا خواند و اظهار داشت با استفاده ار ظرفیتهای بالقوه این شهر در بخشهای مختلف اعم از پارک جنگلی و آب معدنی قرمرض ، رودخانه نکا ، و دریای مروارید ، عزم خود را برای تبدیل این شهر به شهر گردشگری و توریستی جزم نموده ایم .

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اقتصادی
بازدید کد خبر: 3329

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین اخبار

آخرین اخبارانتخابات

حالت های رنگی