امروز: پنج شنبه 02 خرداد 1398 برابر با 23 می 2019

فلاح/ دستگاههاي اجرايي براي تحقق اقتصاد مقاومتي برنامه عملياتي ارائه نمايند

  • دوشنبه, 11 آبان 1394
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

استاندار مازندران در اولين جلسه ستاد راهبردي و مديريت اقتصاد مقاومتي/ دستگاههاي اجرايي براي تحقق اقتصاد مقاومتي برنامه عملياتي ارائه نمايند

استاندار مازندران در اولين جلسه ستاد راهبردي و مديريت اقتصاد مقاومتي با اشاره به ضرورت اقتصاد مقاومتي گفت : دستگاههاي اجرايي براي تحقق اقتصاد مقاومتي برنامه عملياتي ارائه نمايند .

دكتر ربيع فلاح تصريح كرد : در اين راستا ارتقاء بهره وري و توجه به اقتصاد دانش بنيان بايد در دستور كار قرار گيرد .


وي تاكيد كرد : يكي از راههاي تحقق اقتصاد مقاومتي بهره گيري از ظرفيت بخش خصوصي و تشكلهاي مردم نهاد است كه واگذاري طرح هاي عمراني به بخش خصوصي و خيرين در اين حوزه مي تواند موجب تسريع در تكميل طرحهاي عمراني و ارتقاء بهره وري شود .
مقام عالي دولت در استان گفت : يكي از انتظارات جدي ما از دستگاهها اولويت بندي تخصيص منابع با توجه به اقتضائات و امكانات موجود است .
استاندار مازندران بر اصلاح ساختار اداري و اجراي طرح پنجره واحد تاكيد كرد و گفت : مردمي كردن اقتصاد يكي از مهمترين مؤلفه هاي اقتصاد مقاومتي است .
وي در پايان گفت : از ابتداي سال دو شعار و سياست را مطرح كرديم رونق اقتصادي و توسعه اشتغال و انتظار ما اين است تا همه دستگاهها و مديران براي تحقق اين دو سياست برنامه كاربردي و عملياتي تدوين و اجرايي نمايند.
در اين جلسه راز جويان سرپرست معاونت اقتصادي استانداري مازندران و جمعي از مديران و مسئولان دستگاههاي اجرايي به بيان نظرات  ديدگاهها خود پرداختند

منبع/ سایت استانداری

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اقتصادی
بازدید کد خبر: 1307

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین اخبار

آخرین اخبارانتخابات

حالت های رنگی