امروز: چهارشنبه 29 اسفند 1397 برابر با 20 مارس 2019

با هدف ترویج فرهنگ حجاب در مدارس: همایش «حجاب و عفاف» در شهرستان نکا برگزار شد

به گزارش مهروان خبر/ همایش عفاف و حجاب به همت معاونت پرورشی و تربیت بدنی و حوزه بسیج دانش آموزی به منظور تربیت دینی و اشاعه فرهنگ حجاب و عفاف در مدارس با حضور مسئولین شهرستان در سالن پژوهش سرا برگزار شده است.

به  مناسبت گرامیداشت دهه فجرانقلاب اسلامیو با هدف ترویج فرهنگ حجاب در مدارس، همایشدانش آموزیحجاب و عفافبا حضور حضرت آیت ا... محمدی لایینی امام جمعه ،مهندس احمدی فرماندار ،حسین پالار مدیر آموزش و پرورش ودیگرمسئولین شهرستان در سالن پژوهش سرا برگزار شد

حضرت آیت ا... محمدی لایینی امام جمعه  شهرستان نکا طی سخنانی در ابتدای این همایش در اهمیت حفظ حجاب و عفاف در جامعه گفت: حجاب زنان و مردان که مورد تأکید دین مبین اسلام است در سلامت روانی افراد و جامعه تأثیر دارد. توجه به حجاب، موجب استحکام خانواده، آرامش روانی جامعه و امکان حفظ و تکریم شخصیت افراد می شود.

سیده رقیه سیدی معاون پرورشی و تربیت بدنی نیز در این همایش در بعد حجاب و عفاف افزود: به منظور همسو کردن برنامه های ترویج فرهنگ حجاب و عفاف در مدارس و خانواده علاوه بر برگزاری نشست های تربیتی برای دانش آموزان، کارگاه های آموزشینیز برای اولیا دانش آموزان در قالب کلاس های آموزش خانواده برگزار می شود.

بیان خاطرات انقلاب از زبان فعالین سال های آغازین انقلاب،اجرای سرود و دکلمه، قرائت مقاله، تجلیل از دانش آموزان  محجبه وبرتر از برنامه های این مراسم بود.
یادآور می شود، در حاشیه این همایش، نمایشگاهی از آثار هنرهای دستی و تجسمی دانش آموزان با موضوع حجاب و عفاف برگزار شد./منبع: سایت آموزش وپرورش

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در فرهنگی و هنری
بازدید کد خبر: 2787

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین اخبار

آخرین اخبارانتخابات

حالت های رنگی