امروز: سه شنبه 11 آذر 1399 برابر با 01 دسامبر 2020

فرهنگی و هنری

فرهنگی و هنری (130)

اخبار فرهنگی و هنری  روز ایران و جهان

سه شنبه, 14 مرداد 1399

احمد حسین زادگان، استاندار مازندران طی بخشنامه ای، دستگاه های اجرایی را مکلف به بزرگداشت روز خبرنگار و تکریم شایسته از فعالان رسانه ای استان کرد.

سه شنبه, 14 مرداد 1399

به گزارش مهروان خبر/ معاون فرهنگی رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت: مراسم روز خبرنگار امسال در روز پنج‌شنبه ۱۶ مردادماه با حضور ویدئو کنفرانسی استاندار و فرماندارن همراه با تجلیل از خبرنگاران در هر شهرستانی برگزار شود.

فرماندار نکاگفت: جشنواره رضوی نقطه عطفی در ترویج فرهنگ مطالعه است، هیچ چیز انسان و جامعه را به سمت توسعه جز مطالعه و تفکر در آن برنمیگردد

توحیدی مقدم فرماندار شهرستان نکا در اختتامیه جشنواره کتابخوانی رضوی با اشاره به راه رسیدن به دانایی، کتاب خواندن است بیان داشت: ایجاد روش های جدید و جلب افراد به کتابخانه و اجرای برنامه های فرهنگی در بین کودکان ،دانش آموزان و نوجوانان، از اقدامات مهم در ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی می باشد.

یکشنبه, 11 فروردين 1398

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت: از 27 اسفندماه 97 تا امروز 11 فروردین ماه، 30 هزار نفر در مازندران تماشاگر فیلمهای نوروزی در سینماهای استان بودند.

به گزارش خبرنگار مهروان خبراز شهرستان ساری، محمود شالویی بعد از ظهر روز یکشنبه در جمع خبرنگاران مستقر در ستاد اجرایی خدمات سفر مازندران بیان کرد: در حوزه فرهنگ و هنر 30 جشنواره با بیش از 80 موسیقی زنده صحنه‌ای در نوروز امسال اجرا و با استقبال چشمگیر مردم علاقمند روبرو بوده است.

چهارشنبه, 14 فروردين 1398

جمشید مشایخی ساعتی پیش دار فانی را وداع گفت.

به گزارش ایسنا، این بازیگر پیشکسوت که در طول تعطیلات نوروز در بیمارستان عرفان بستری بود، ساعاتی پیش درگذشت

یکشنبه, 04 فروردين 1398

از سوی نماینده کمیته فرهنگی در ستاد خدمات سفر مازندران اعلام شد: اکران 5 فیلم سینمایی ویژه نوروز در سینماهای مازندران

نماینده کمیته فرهنگی در ستاد خدمات سفر مازندران گفت: 5 فیلم سینمایی در ایام نوروز در 16 سالن سینمایی استان اکران می شود.

علی اصغر عبدی صبح امروز در گفتگو با خبرنگار مهروان خبر در ساری اظهار کرد: در ایام نوروز 5 فیلم سینمایی شامل رحمان 1400، زندانی ها، متری شش و نیم، چهارانگشت و ایوا در 16 سالن و 12 سینمای استان به نمایش در می آید

صفحه1 از22

آخرین اخبار

آخرین اخبارانتخابات

حالت های رنگی